Alüminyum Cephe Sistemeri & Mimari Proje Uygulamaları

0312 348 48 34
0533 481 13 89
Twitter Sayfamızı Ziyaret Edinizİnstagram Sayfamızı Ziyaret EdinizFacebook

Hakkımızda

Öz Artı Alüminyum-Cam Sistemleri ; 10 yıllık bilgi birikimi ve deneyimleri, ürün çeşitliliği ve hizmet grupları ile doğru fiyat politikası ve teknik çözümler sunarak, kalite ve şıklığı üretmeye devam etmektedir.

Hızlı İmalat + Kolay Montaj + Güvenlik = Camlama Çözümleri

cam balkon, balkon camlama sistemleri

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ; seri üretim, zamanında teslimat ve montaj, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan Öz Artı Alüminyum-Cam Sistemleri; Yüksek kalite standardı, ileri teknoloji, modern ekipman, zengin uygulama ve ürün çeşitliliği, konusunda profesyonel ve uzman ekip ile; Giydirme ve Alüminyum Kompozit Cephe, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölmeleri, Jaluzili Cam Ofis Bölmeler, Sürgülü Cam Sistemleri, Isı Yalıtımlı Sürgülü Sistemleri, Vitrin Cam Sistemleri, Çatı-Teras Kapama, Yaz-Kış Bahçeleri, Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemleri, Temperli Cam Balkon Sistemleri, PVC Doğrama Sistemleri, Alüminyum ve Paslanmaz Korkuluk Sistemleri, Fotoselli Otomatik Kapılar, Mimari Renovasyon Proje Uygulamaları konularında hizmet sunmaktadır.

Geleceğe dönük gelişmelere açık ve müşteri odaklı çalışan bir işletme olarak Öz Artı Alüminyum-Cam Sistemleri ; piyasaların taleplerini karşılamakta ve böylece ortaya çıkan fırsatları en temel işletme sorumluluğu olarak değerlere çevirmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün kaliteli hizmetin yanında garantili ürün anlayışını alüminyum cam sektörüne yerleştiren firmamız, pazardaki başarı için şart olan rekabet yeteneğini ve iyileştirme politikasını sürekli olarak korumaktadır.

Gücünü Müşterilerinden almaya devam eden Öz Artı Alüminyum-Cam Sistemleri, yatırım ve pazarlama faaliyetleri ile sektörde sağlıklı büyümesini sürdürmektedir.

Estetik + Ergonomi + Sağlık = Öz Artı Camlama

cam balkon, balkon camlama sistemleri

Neden Öz Artı Alüminyum - Cam Sistemleri?

  • Dikeylerde kayıt olmamasından dolayı kesintisiz manzara,
  • Estetik ve Modern görünümün yanında kullanım kolaylığı
  • Standart olarak kullanılan temperli camlar yüksek güvelikli, normal camlara göre 6 kata kadar dayanma kapasitesi ve kırılma durumunda kesici olamayan küçük parçalara ayrılma özelliği
  • Tüm sistemlerimiz 3 Yıl garantilidir
  • Kaliteli Ürün Kaliteli işçilik ve uzman personel ile teknik destek
  • Rüzgar Toz ve kuşlardan korunma
  • Isı ses ve Yağmur yalıtımı
  • Ayrı yataklarda çalışan paslanmaz, ithal çelik üzeri polyemid kaplı özel rulma detayı
  • Türkiye'de bir ilk; Sineklikli cam balkon uygulaması